Co jeszcze możemy zaproponować

Co jeszcze możemy zaproponować…

Dom otoczony jest zadbanym, kwitnącym ogrodem, mamy też ogród warzywno-owocowy, skąd pochodzi większość produktów używanych do przygotowania posiłków.

Przygotowaliśmy też miejsce na ognisko oraz wiatę, gdzie można posiedzieć z przyjaciółmi.

Nad jeziorem znajduje się pomost rekreacyjny i plaża dla gości. Piaszczyste, bezpieczne także dla dzieci zejście do wody, pływający pomost okalający do połowy kąpielisko i regularnie strzyżona trawa umilają plażowanie i kąpiele (uwaga: kąpielisko jest niestrzeżone).

ODNOWA BIOLOGICZNA i NATUROTERAPIA
Mamy coraz mniej czasu i coraz więcej zajęć. Natłok zdarzeń, obowiązków i długotrwały stres bardzo obciąża nasz organizm. Żeby go wspomóc trzeba zadbać zarówno o ciało jak i o ducha.
Położenia naszego gospodarstwa na półwyspie najdłuższego jeziora w Polsce – Jezioraka, w otoczeniu niezwykłej przyrody Parku Krajobrazowego Pojezierza Iławskiego i Wzgórz Dylewskich daje możliwość rozmaitych form aktywnego wypoczynku. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa sprzęt: rowery, kajaki, łodzie wiosłowe, ale i cenne informacje, gdzie warto pojechać, co można zobaczyć i zwiedzić.
Staramy się, także w praktyce, korzystać tradycji i nowoczesnych osiągnięć ziołolecznictwa i fitoterapii. Jestem certyfikowanym fitoterapeutą. Chętnie podzielę się z Państwem moją wiedzą, zabiorę na spacer i pokażę „co w trawie piszczy”. Aż piszczy, żeby zebrać i użyć. Dla zdrowia, urody, uspokojenia zbyt często pobudzonego do granic możliwości organizmu. Pokażę Wam też, jeśli zechcecie, jak suszyć zioła, jak zrobić ocet ziołowy, nalewkę czy maść.
Oferta odnowy biologicznej obejmuje zabieg sauny, jacuzzi z naparami ziołowymi i solą leczniczą oraz zabiegi masażu.
Można także skorzystać z zabiegu hirudoterapii.
Bardzo cenimy sobie także pilates, rolowanie i jogę. Organizujemy regularnie spotkania ze świetnie przygotowanymi instruktorami, którzy poprowadzą Was do samodzielności i wytrwałości w dbaniu o swoją sprawność i kondycję.
Regularnie organizujemy weekendy z naturą, na których uczymy się również jak oczyścić organizm.

 

 

 

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny – nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Napisz do nas